magicznekwiaty.pl

Informacje

 

Magiczne Kwiaty to pracownia florystyczna pracująca pod konkretne zlecenia, nie jest to typowa kwiaciarnia. Ze względu na specyfikę pracy, zamówienia na bukiety, kosze kwiatowe, dekoracje świąteczne na Boże Narodzenie lub Wielkanoc, wiązanki i wieńce pogrzebowe przyjmowane są telefonicznie bądź mailowo z minimum dziennym wyprzedzeniem – szczegóły w zakładce KONTAKT. Można je odebrać o umówionej godzinie w pracowni lub poprosić o dostarczenie (za dodatkową opłatą) pod wskazany adres.

Oferta pracowni Magiczne Kwiaty skierowana jest głównie do Par Młodych szukających florysty, który spełniłby ich kwiatowe marzenia. Mogą Państwo złożyć zamówienie na podstawowy zestaw kwiatów do ślubu: bukiet ślubny, przypinki czy wianek albo poszerzyć go o inne pozycje z bogatego wachlarza usług florystycznych: dekorację kwiatową kościoła, dekorację sali weselnej, samochodu, pleneru lub prezent w formie bukietu bądź kosza kwiatowego.

W przypadku mniejszych zamówień wszelkie szczegóły możemy ustalić drogą mailową bądź telefonicznie. Niemniej jednak serdecznie zapraszam wszystkich klientów planujących ślub i organizację wesela na indywidualne spotkania. Bezpośrednia rozmowa, a również nieco bliższe poznanie się jest bezcenne, a nawet konieczne. Wówczas zostanie dla Państwa przygotowana oferta adekwatna do potrzeb, wyobrażeń i możliwości, będąca właściwie zapisem ustaleń ze spotkania.

OFERTA ŚLUBNO-WESELNA

KWIATY DO ŚLUBU
bukiety ślubne, bukiety dla druhen, bukiety dla świadkowej
wianki
przypinki dla panów
kwiaty do włosów, grzebyki
bransoletki kwiatowe
rożki z płatkami
poduszeczki kwiatowe na obrączki
dekoracje samochodu

DEKORACJA KWIATOWA KOŚCIOŁA
kompozycje pod ołtarz główny, na ołtarze boczne, dekoracja ławek, klęczników
pokrowce na krzesła, klęcznik
szklane lampiony

DEKORACJA SALI
kompozycje na stoły gości
autorskie kompozycje na stół Państwa Młodych
kompozycje na wejście, bufety, okna, parapety, lampy, kinkiety…
niepowtarzalne dodatki scenograficzne, lampiony, świeczniki, szkło…

KWIATY DLA RODZICÓW – PODZIĘKOWANIE
oryginalne bukiety, kosze, koszyczki lub kwiatowe skrzyneczki

KWIATY Z DOSTAWĄ KRAKÓW

BUKIETY, KOSZE, SKRZYNECZKI KWIATOWE
z odbiorem w pracowni lub z opcją dostawy pod wskazany adres  – zamówienia składane minimum 1 dzień wcześniej. Kwiaty na imieniny, urodziny, zaręczyny, jubileusz, Dzień Matki, Walentynki czy Dzień Kobiet… Dostawa już od 15 zł.

OGRÓDKI W SZKLE – polecam!

bardzo atrakcyjna, a zarazem praktyczna forma podania kwiatów doniczkowych, głównie sukulentów. Ogródki niezmiennie wzbudzają zachwyt. Do domu, biura i akademika.

OFERTA KOMUNIJNA I NA CHRZEST

wianuszki z żywych kwiatów i zieleni, dekoracja świecy
kompozycje na stół

OFERTA ŚWIĄTECZNA

stroiki i wianki na Boże Narodzenie i Wielkanoc

OFERTA BIZNESOWA

obsługa florystyczna eventu
kwiaty na recepcję
kompozycje na stoły gości, bufety
dekoracja sceny

FLORYSTYKA FUNERALNA

WIEŃCE, WIĄZANKI POGRZEBOWE
możliwość wykonania przy zamówieniu składanym minimum 1 dzień wcześniej, również z możliwością dostawy. Zawsze na żywym podkładzie (liście, rośliny iglaste) i z żywych kwiatów. Należy podać treść napisu na szarfie, jeśli jest takie życzenie.

KOMPOZYCJE NA GROBY BLISKICH
naturalne lub w połączeniu  ze sztucznymi – na Wszystkich Świętych